Dom- rekonštrukcia na úrovni novostavby+ BAZÉN/ predané

79 990€

Popis

Ponúkame Vám na predaj novozrekonštruovaný rodinný dom  v štýle novostavby v obci Beša, len 10 min. od mesta Vráble, 20 min.  od okresného mesta Levice a 5 min. od kúpeľného mestečka Podhájska.

Úžitková plocha je 80 m2. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, pôvodné sú iba obvodové múry: v celom dome nová elektroinštalácia, nové rozvody vody a odpadu, nové rozvody plynu a kúrenia , nové radiátory a kondenzačný kotol, nová hladká stierka, všetky steny obložené sadrokartónom, znižované stropy sadrokartónom ( v nich bodové LED panely), nová dlažba v kuchyni a v predsieni, nová laminátová podlaha s 20 ročnou zárukou v ostatných izbách, nové interiérové dvere so zárubňami.

Dom dispozične pozostáva z troch izieb, kúpeľne a WC. Kuchyňa je moderne prepojená s obývačkou a je dominantou nehnuteľnosti. Kuchynská linka je robená na mieru s novými vstavanými značkovými spotrebičmi, ktoré neboli nikdy používané a je na ne dvojročná záruka:  vstavaná mikrovlnná rúra, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, indukčná platňa, digestor. Kúpeľňa je nová s modernou rohovou vaňou a sprchovým kútom. Zo spálne sa prechádza do hostovskej ( detskej ).

Múry nehnuteľnosti sú zateplené Nobasilom, fasáda je nová- paropriepustná silikátová omietka Baumit, strecha je sedlová- nová, strešná krytina je tiež nová: čierny škridlo-plech, nové plastové okná .

Pozemok má veľkosť  521 m2 sú na ňom terénne úpravy ( v cene nehnuteľnosti je už nový zakúpený trávnik). Na pozemku je nový bazén (priemer 5m)  s filtráciou (filtrácia vedie pod zemou a je vsadená do murovanej skrinky pri dome, takže nezavadzia), taktiež  sa na neho vzťahuje 2-ročná záruka. Okolo pozemku je natiahnutý nový pletivový plot, vstupná brána je nová s 5 ročnou zárukou a je pozinkovaná.   Dom je napojený na všetky IS: elektrina, plyn, dedinská voda a disponuje aj vlastnou studňou, odpad je riešený novou žumpou (veľkosť 12 m3).

Nehnuteľnosť bola navrhnutá ako nízkoenergetická, všetky náklady  (elektrina, voda, plyn) nepresiahnu mesačne viac ako 50€. V dome sa po rekonštrukcií nikdy nebývalo. K dispozícií sú všetky záručné listy počnúc od spotrebičov, podláh až k bazénu. Dedina Beša disponuje so všetkou občianskou vybavenosťou: obchody, pohostinstvo, škola, škôlka, autobusová zastávka, vlaková stanica, lekáreň…

Nehnuteľnosť je kúpou voľná, nie je zaťažená ťarchou. V prípade záujmu je možné ju kúpiť aj na hypotekárny úver, ktorý Vám v rámci našich služieb vybavíme.  Volajte 0907359977.

 

 

Pozícia v mape

Zdieľať nehnuteľnosť

Zdieľať