Dva rodinné domy v Slažanoch za cenu pozemku!

49 000€ €

Popis

Na predaj  dva samojstatne za sebou stojace rodinné domy v obci Slažany, okr. Zlaté Moravce.  Domy sa nachádzajú na pozemku  s veľkosťou 1682 m2  (šírka cca 20 m2 dĺžka necelých 90), v domoch zavedený plyn a elektrina (  v súčasnosti sa nepoužívajú, a sú odpojené), na pozemku zavedená kanalizačná a vodovodná prípojka (nová šachta a  hodiny), studňa.

Dom č. 1

dom je postavený z tehly, zastavaná plocha 100 m2,  je v pôvodnom stave, úžitková plocha cca 90 m2. Dispozične pozostáva z veľkej priestrannej verandy   (možnosť vybudovať šatník alebo zimnú záhradu), zo vstupnej chodby, z dvoch nepriechodných izieb, z jednej priechodnej, z kuchyne, z kúpeľne spojenej s WC a technickej miestnosti.   Na stenách sú povodné omietky, okná drevené pôvodné, podlahy sú betónové. Strecha je sedlová s pálenou škridlou,  krov pôvodný drevený, oblé hranoly s nutnosťou spevniť.   V jednej z miestností presakuje strop, z dôvodu uvoľnenia strešnej krytiny.

Dom č.2

dom je postavený z kvadry v 80.tych rokoch ako prístavba. Zastavaná plocha domu je 90 m2, je v pôvodnom stave. Na prízemí sa nachádza veľká garáž, jedna neprechodná izba, technická miestnosť pod schodami a chodba. Na poschodí je veľká priestranná prechodná izba a dve samostatné neprechodné izby. Na stenách sú povodné omietky, okná drevené pôvodné, podlahy sú betónové na nich drevené parkety.  Strecha je rovná, presakuje na mnohých miestach, z toho dôvodu je stavba hlavne na obvodových múroch miestami vlhká.

 

Obe nehnuteľnosti je nutné zrekonštruovať, obvodové  a nosné múry su v dobrom stave, strechy je nutné meniť.    V domoch sa dlhšie nebývalo, tomu zodpovedá aj ich technický stav.  Nehnuteľnosti sú vhodné na kompletnú rekonštrukciu. Oba domy sa predávajú za cenu  stavebného pozemku v okolí. Bežná cena za m2 stavebného pozemku  sa pohybuje okolo 40 € m2. Obec Slažany sa nachádza len 7 km od okresného mesta Zlaté Moravce,  do Nitry je to 25 km, cca 20 min. autom. Obecný úrad a potraviny cca 100 m od nehnuteľnosti. Obec má plnú občiansku vybavenosť: zdravotné stredisko, základná škola, potraviny, pohostinstvo, pizzeria, stavebniny, kostoly, futbalové ihrisko.   V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať s obhliadkou 0911088018

Ceny v našej realitnej kancelárií sú odsúhlasené majiteľom nehnuteľnosti. Zahŕňajú kompletný právny servis, od uzavretia rezervačnej zmluvy, vybavenia najvýhodnejšej hypotéky , uzavretia kúpnej zmluvy, a zavkladovania zmĺuv na kataster. K našim klientom pristupujeme individuálne, sprostredkujeme najvýhodnejší úver na trhu o obchod dotiahneme v čo najkratšom čase a to bez zbytočného zaťažovania

Pozícia v mape

Zdieľať nehnuteľnosť

Zdieľať