Predané 4 izbový dom v Beladiciach – Komplet. rekonštrukcia

104 990€ €

Popis

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom v obci Beladice len 12 min jazdy autom od Nitry, Zlatých Moraviec a Vrábiel.
Dom sa nachádza na pozemku s veľkosťou 454 m2, má úžitkovú plochu 100 m2. Materiál stavby je pálená tehla ( 1 stena je kameň)
Dom má obyvačku, 2 nepriechodné izby, 1 priechodnú, kuchyňu s jedálňou, kúpeľnu, samostatné wc, šatník ( alebo vchod do pivnice) a technickú miestnosť/ špajzu.
Prešiel kompletnou rekonštrukciou: nové plastové okná,na stenách nové omietky (stačí si už len vymaľovať),nová laminátová podlaha, v kuchyni a na chodbe nová veľkoformátová dlažba.
Nové rozvody vody, elektriny a plynu sú nanovo ťahané, a všetko nové (od všetkého projektová dokumentácia). Nové lustre, Led panely, zástrčky a vypínače. Nové aj prípojky na plyn a elektrinu.
Kúpeľňa je dizajnovo zrekonštruovaná s novou rohovou vaňou, sprchovým kútom a veľkým závesným umývadlom. WC je samostatné.
Kuchyňa je prepojená s jedálenskou časťou. Kúrenie je plynové ústredné (nový plynový kotol a nové radiátory).
Nehnuteľnosť sa predáva bez interiérových dverí a maľovky. Dom bol zateplený 10 cm polystyrénom, má novú fasádu so silikónovou prachuvzdornou, vodou umývateľnou omietkou.
Na streche je nová škridla, foršne, latovanie, strešná fólia a odkvapy.
Pozemok je trojuholníkového tvaru, je celý oplotený s možnosťou parkovania. Na pozemku sa nachádza zrekonštruovaná letná kuchynka, ktorá sa dá využiť ako altán.
Je zateplená s novou fasádou. Dom je napojený na všetky IS: kanalizácia, nová elektrická a plynová prípojka, dedinská voda. Susedia sú slušný, bezproblémový.
Obec Beladice má priamu dostupnosť na diaľnicu D1 smer NR a BB. Autom sa dostanete do centra NR za 15 min. V obci je všetka občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, krčma, reštaurácia, hotel… Dohoda na cene možná. V prípade dohody kuchynská linka na mieru v cene. Volajte 0911088018

Pozícia v mape

Zdieľať nehnuteľnosť

Zdieľať