2-izbový byt Nová Baňa, zariadený

68 990€ €

Popis

Na predaj 2-izbový byt v panelovom bytovom dome s výťahom na 4. poschodí zo 7 na ul. Školská. Byt má 49,8 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou: v kuchyni a na chodbe dlažba, na stenách stierky,  plávajúca podlaha v ostatných izbách, murované jadro, plastové okná, nová elektro a vodo inštalácia, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Byt disponuje balkónom z kuchyne a pivnicou. Predáva sa zariadený. Energetický certifikát nie je k dispozícií.

Nachádza sa v tichej lokalite s dobrými susedmi a bezproblémovým parkovaním pred bytovým domom. Nie je zaťažený hypotekárnym úverom, kúpou je voľný ihneď.

Ceny v našej realitnej kancelárií sú odsúhlasené majiteľom nehnuteľnosti. Zahŕňajú kompletný právny servis, od uzavretia rezervačnej zmluvy, vybavenia najvýhodnejšej hypotéky , uzavretia kúpnej zmluvy, a zavkladovania zmĺuv na kataster. K našim klientom pristupujeme individuálne, sprostredkujeme najvýhodnejší úver na trhu o obchod dotiahneme v čo najkratšom čase a to bez zbytočného zaťažovania klienta.

V prípade záujmu volajte 0911088018.

 

Pozícia v mape

Zdieľať nehnuteľnosť

Zdieľať